USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Posada Rio Tala Rio Tala Posada Rio Tala Rio Tala Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Posada Rio Tala

Rezerwacja online
2026-08-02
2026-08-03

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

41

Posada Rio Tala 3*

 Wi-Fi
 Posiłki/Napoje

Bar/ Poczekalnia

 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Elegancki Posada Rio Tala mieści się w eleganckim budynku i oferuje 6 pokojów z widokiem na ogród.

Dogodna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do okolicznych miast, takich jak San Pedro, które oddalone o 11 km.

Pokoje wyposażone są w klimatyzację, a niektóre z nich dysponują jadalnią i balkonem. Wszystkie łazienki mają bidet i prysznic. Bidet i prysznic znajdują się w prywatnych łazienkach.

Restauracja La Campina znajduje się blisko Posada i serwuje dania kuchni argentyńskiej w prawie 2 km od obiektu.


Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Opcje wyżywienia

  • Czajnik
  • Przybory kuchenne
  • Bar/ Poczekalnia

Usługi rekreacyjne

  • Ogród

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • Taras
  • Stół
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 12:00 do 18:00
Wyjazd: od 08:00 do 10:00

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z Posada Rio Tala?

    Podróż od Posada Rio Tala do centrum miasta zajmuje 20 min spacerem.
  • Czy na terenie 3-gwiazdkowego Posada Rio Tala jest dostępny parking?

    Tak, 3-gwiazdkowy Posada Rio Tala ma prywatny parking samochodowy za darmo.
  • 🍳

    Czy w Posada Rio Tala jest oferowane śniadanie?

    Tak, Posada Rio Tala oferuje śnidanie serwowane codziennie w ogrodzie.
  • 🕗

    Jaka jest godzina wymeldowania w 3-gwiazdkowym Posada Rio Tala?

    Goście 3-gwiazdkowego Posada Rio Tala muszą wymeldować się o 10:00.
  • Jaki basen dostępny jest w tym hotelu?

    Basen jest dostępny w tym hotelu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-08-02
2026-08-03

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Posada Rio Tala, Argentyna

Colectora Sur Acceso Oeste Km 154, Rio Tala, Argentyna

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © buenosaireshotels.net

All rights reserved